in , , , , ,

Türk Devleti terör devletidir” diyen Gerçek Sanatçı ŞİVAN PERVER’İ alkışladılar ! Rıfat Serdaroğlu yazdı

Rifat Serdaroğlu yazdı: “Müsvedde Metin ve Müsvedde Müjdat’ı sakın tutuklatma!Gülmek bulaşıcıdır, bilirsin. Bu iki müsvedde içerdekileri de senin aleyhine çevirir. Demedi deme…”

Müsvedde; Karalama/Bir şeyin kötü bir benzeri. (TDK)Erdoğan;Metin Akpınar ve Müjdat Gezen isimli kişiler, sanatçı müsveddeleridir!Erdoğan, eşi ve Bülent Arınç;“Türk Devleti terör devletidir” diyen Gerçek Sanatçı ŞİVAN PERVER’İ alkışladılar!TC Savcıları, Metin ve Müjdat’ı gördüler ama Bölücü Şivan Perver’i görmediler…

Erdoğan;Bizim görevimiz dindar ve kindar nesiller yetiştirmektir.Müsvedde Müjdat;Kurduğu “Sanat Okulunda” Atatürkçü, çağdaş, aslını ve neslini bilen barışçı, yürekleri sevgi dolu gençler yetiştirmeye devam ediyor!Erdoğan;Bizim görevimiz dindar ve kindar nesiller yetiştirmektir!Müsvedde Müjdat;Kurduğu “Sanat Okulunda” Atatürkçü, çağdaş, aslını ve neslini bilen barışçı, yürekleri sevgi dolu gençler yetiştirmeye devam ediyor!

Erdoğan;Fethullah Gülen için; Gel Hocam gel, bitsin bu hasret, dedi!Müsvedde Metin ve Müsvedde Müjdat;Yıllardır FETÖ’nun Türk Milletinin başına bela olacağını söylediler.Erdoğan;İki ayyaşın çıkardığı yasalarla mı yönetileceğiz, dedi!Müsvedde Metin ve Müsvedde Müjdat;Varlığımızı, vatanımızı Cumhuriyeti kuran Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz!Erdoğan;İki ayyaşın çıkardığı yasalarla mı yönetileceğiz, dedi!Müsvedde Metin ve Müsvedde Müjdat;Varlığımızı, vatanımızı Cumhuriyeti kuran Atatürk ve silah arkadaşlarına borçluyuz!

Erdoğan;Milli Anda karşıyız. Sen “Ne Mutlu Türküm Diyene” dersen diğeri de ne mutlu Kürdüm diyene der.Müsvedde Metin ve Müsvedde Müjdat;Milli andımız Türk Milletinin birliğinin beraberliğinin simgesidir!

Bak Reyiz;Her önüne gelene yapılan hakaretler, bağırmalar haksız tutuklamalar, korkunun bacayı sardığının en net ifadesidir. Bir siyasetçinin yüreğine korku düşmüşse, ondan cacık bile olmaz!Gel vazgeç bu tutumundan. Sertlik, ayrıştırma, bölme kimseye hayır getirmemiştir ki sana getirsin!Sanattan, sanatçıdan, eleştiriden korkma, ders al…

Senden son bir isteğim var!Müsvedde Metin ve Müsvedde Müjdat’ı sakın tutuklatma!Bu ikili tüm cezaevini tiyatroya çevirir, mahkûmları sahneye çıkarır.Gülmek bulaşıcıdır, bilirsin. Bu iki müsvedde içerdekileri de senin aleyhine çevirir. Demedi deme…Sağlık ve başarı dileklerimle 24 Aralık 2018
Rifat Serdaroğlu (Rıfat Serdaroğlu, Türk siyasetçi. İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü bitirdi. Bergama Belediye Başkanlığı, 19.,20., ve 21. Dönem İzmir milletvekilliği ile Sağlık ve Devlet Bakanlıkları yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır)


Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 4

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 50.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gezen : Erdoğan dahil hiç kimseye vatanseverliğimi yargılama hakkı vermiyorum

Uğur Dündar’dan Halk Tv Ve Fox Tv’ye Verilen Cezalara Net Tepki !