in , , , , ,

YSK’nın kararının ardından Binali Yıldırım’dan ilk açıklama

Binali Yıldırım yaptığı açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı yönünde YSK kararı kamuoyuna duyuruldu. YSK‘nın resmi açıklamasından sonra kapsamlı bir değerlendirme yapacağım. Karar İstanbul’umuz için hayırlı ve güzel sonuçlara vesile olsun inşallah ifadelerini kullandı.AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenme kararına ilişkin, Karar, İstanbul’umuz için hayırlı ve güzel sonuçlara vesile olsun inşallah dedi.

Yıldırım, resmi Twitter hesabından Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti’nin olağanüstü itirazını oy çokluğuyla kabul etmesine ilişkin paylaşımda bulundu.Mesajında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı yönünde YSK kararının kamuoyuna duyurulduğunu aktaran Yıldırım, YSK’nın resmi açıklamasından sonra kapsamlı bir değerlendirme yapacağım. Karar, İstanbul’umuz için hayırlı ve güzel sonuçlara vesile olsun inşallah ifadesini kullandı.

Binali Yıldırım, Türkiye bir hukuk devleti, dolayısıyla hukukun içinde seçimin patronu olan YSK kararını vermiştir. 23 Haziran seçimi İstanbul için hayırlı olsun dedi.


Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YSK İlk İftarını Kul Hakkı Yiyerek Açtı

Sanat Camiası’ndan Ekrem İmamoğlu’na Twit Yağmuru