in

Zayn Malik: “İnancım Ben ve Tanrı Arasında”

Ünlü şarkıcı VMAN dergisi ile bilikte özel bir röportaj gerçekleştirdi.

Ünlü şarkıcı Zayn Malik, VMAN dergisinin yeni saysının kapağında yer alıyor. Dergiyle birlikte özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştiren 24 yaşındaki genç şarkıcı yaptığı röportajda yeni müziğinden ve inancından bahsetti. İşte Zayn’in o röportajı:

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Eğer şarkıcı olmasaydı hangi mesleğe yönelirdi?

Bunun hakkında baya düşündüm. Alternatif gerçekler hakkında düşünüyorum. Sanırım İngilizce lisansımı yapmak için bir üniversiteye giderdim. İngilizce öğretmenliği ya da edebiyatıyla ilgili bir iş yapmak isterdim. Şiiri ve yazmayı seviyorum, zaten bir şarkı yazarıyım, bu yüzden yazı yazmam kapsamında bana yaratıcı bir yol verirdi.

Yeni müziği hakkında:

Umarım insanlar beni bir kişilik olarak görür çünkü ben özel hayatım konusunda açık bir kitap değilim. Umarım insanlar nereden geldiğim, neler düşündüğüm ve neler anlattığım konusunda beni anlarlar ve bana daha yakın olurlar. Müziğimin kendim için konuşmasını istiyorum, eğer bunu başarılı bir şekilde yaparsa, başarımdan mutlu olurum.

İnancı hakkında:

İnancım ben ve tanrı arasında, ve Tanrı neyse, ben ve onlar arasında. Çizgiyi şurada çekiyorum: detaylar. Ben ruhsal bir insanım ve her olan bir şeyin nedeni olduğuna inanırım, bu yüzden bir şeye olan bir inancım var. Bunun ne olduğunu söylemiyorum. Kimsenin kendi düşümcemi dikte ettiğimi düşünmesini istemiyorum. Yaptığım şeyi yapıyorum. Benim inancım, ya da neyse, ben ve Tanrı arasında ve bunu böyle tutmak istiyorum.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taylor Swift Seksüel Saldırı Kurbanları İçin Cömert Bir Bağışta Bulundu

Dylan O’Brien ‘American Assassin’ Filminin Gösterimine Katıldı