in

Zendaya: “Rihanna’nın Korkusuzluğunu Çok Beğeniyorum”

Ünlü oyuncu büyük Rihanna hayranı!

Örümcek Adam: Yuvaya Dönüş filminin yıldızı Zendaya, Glamour dergisinin 2017 Kasım ayı sayısının kapağında yer alıyor. 21 yaşındaki genç oyuncu, dergiyle yaptığı röportajda Disney Channel’dan ve gelecek planlarından bahsetti:

Gelecek planları hakkında:

İçlerinde rol almasam bile dizi ve film yaratmak istiyorum. Bazen bir dizi izlediğinizde ‘Bu çok güzel, keşke ben yapmış olsaydım’ diyorsunuz. Neden olmasın ki? Neden biz yapmayalım? Vahşi fikir, biliyorum.

Rihanna hakkında:

Özgüvenimi kazanmadaki en büyük kısım modadan geliyor. Rihanna gibi insanlar hakkında en sevdiğim şey, onların korkusuz olmaları. ‘Hiçbir şeyi takmıyorum’ diyorlar. Bir elbise giydiğinde, kendisi için giyiyor, bunu görebiliyorsunuz. İnsanların kıyafetimden nefret etmesi gibi bir gerçek var, ama ya içinde iyi hissediyorsam, bu önemli olan tek şey olmalı.

Disney Channel’daki ilk işi hakkında:

13 yaşındayken Disney Channel’da ilk işimi aldım ve babamla Los Angeles’taki bir apartmanda yaşıyorduk, çok zordu çünkü merkezi kız sorunları yaşıyordum. İlk kez regl olduğum zamanı hatırlıyorum, babam ne yapacağını bilememişti. Çok geçişken bir aşamaydı.

Oylamak ister misiniz ?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scott Disick & Sofia Richie Meksika’da Öpüşürken Görüntülendi!

Miley Cyrus ve Adam Sandler, Las Vegas Kurbanları İçin Birlikte Şarkı Söyledi